Home vink news

vink news

Postimet e fundit


dhimbjet-e-stomakut-mund-t’i-kaloni-edhe-ne-kushte-shtepie

Dhimbjet e stomakut mund t’i kaloni edhe në kushte shtëpie

 • March 21, 2020


dhjete-porosi-per-mbrojtje-nga-epidemite

DHJETË POROSI PËR MBROJTJE NGA EPIDEMITË

 • March 21, 2020


behu-njeri-qe-le-gjurme-te-mire!

BËHU NJERI QË LË GJURMË TË MIRË!

 • March 21, 2020


a-i-crrenjos-hudhra-gripet-dhe-infeksionet?

A i çrrënjos hudhra gripet dhe infeksionet?

 • March 20, 2020


kjo-ishte-murtaja-me-famekeqe-qe-njeh-historia-e-islamit-dhe-ja-si-vepruan-muslimanet

Kjo ishte murtaja më famëkeqe që njeh historia e Islamit dhe ja si vepruan muslimanët

 • March 20, 2020


Astronauti rus: “Meka është e bukur si gjatë ditës, ashtu edhe gjatë natës”

 • March 19, 2020


Zbulohen monedhat e mbretit anglez mbi të cilat shkruhej “Nuk ka Zot përvec Allahut” (FOTO)

 • March 19, 2020


Njihuni me njerëzit më të shëndetshëm në botë: zero kancer, jetë mbi 100 vjeç e gra që lindin 65 vjeç!

 • March 19, 2020


pse-vazhdoni-te-qani-per-te-njejten-gje?!

PSE VAZHDONI TË QANI PËR TË NJËJTËN GJË?!

 • March 18, 2020


besimtari-ne-kohe-sprovash

BESIMTARI NË KOHË SPROVASH

 • March 18, 2020


disa-“vaksina”-rreth-virusin-korona

DISA “VAKSINA” RRETH VIRUSIN KORONA

 • March 18, 2020


Lutje shume te bukura me ze fantastik.

 • March 17, 2020


virtyte-qe-na-mungojne-2/2

VIRTYTE QË NA MUNGOJNË 2/2

 • March 17, 2020


virtyte-qe-na-mungojne-1/2

VIRTYTE QË NA MUNGOJNË 1/2

 • March 17, 2020


atehere-kur-me-ty-ndryshon-njeriu-me-i-shtrenjte-te-ti

ATËHERË KUR ME TY NDRYSHON NJERIU MË I SHTRENJTË TE TI

 • March 17, 2020


Ajo ankohet për burrin e saj i cili nuk i afrohet asaj në shtrat

 • March 16, 2020


Pije mjaltin si Pejgamberi alejhi selam per nje shendet te mire

 • March 16, 2020


Krijoni dezinfektues natyral në kushte shtëpie

 • March 15, 2020


edhe-une-kam-nevoje-ashtu-si-ti

EDHE UNË KAM NEVOJË ASHTU SI TI

 • March 15, 2020


gjerat-nuk-jane-ashtu-si-duken

GJËRAT NUK JANË ASHTU SI DUKEN

 • March 15, 2020


ti-vetem-trokit-deren!

TI VETËM TROKIT DERËN!

 • March 14, 2020


tre-sprovat-e-njeriut

TRE SPROVAT E NJERIUT

 • March 14, 2020


ilaci-me-i-mire-per-qetesimin-e-dhimbjeve

ILAÇI MË I MIRË PËR QETËSIMIN E DHIMBJEVE

 • March 13, 2020


antibiotiket-me-te-forte-natyrale-kunder-gripit

Antibiotikët më të fortë natyralë kundër gripit

 • March 13, 2020


kujdes!-perdorimi-i-telefonit-ne-tualet-rrit-rrezikun-e-prekjes-nga-koronavirusi

Kujdes! Përdorimi i telefonit në tualet rrit rrezikun e prekjes nga koronavirusi

 • March 12, 2020


paraqitu-ashtu-si-je

PARAQITU ASHTU SI JE

 • March 11, 2020


10-shenja-qe-tregojne-se-zemra-eshte-e-dobesuar:-kushtoni-kujdes,-derisa-s’eshte-bere-vone

10 shenja që tregojnë se zemra është e dobësuar: Kushtoni kujdes, derisa s’është bërë vonë

 • March 11, 2020


pse-grate-dhe-femijet-jane-me-pak-te-rrezikuar-nga-koronavirusi

Pse gratë dhe fëmijët janë më pak të rrezikuar nga koronavirusi

 • March 10, 2020


njeriu-vleresohet-sipas-gjuhes-dhe-zemres

NJERIU VLERËSOHET SIPAS GJUHËS DHE ZEMRËS

 • March 10, 2020


tete-cilesite-te-cdo-njeri…-a-i-njeh-ato?!

TETË CILËSITË TE ÇDO NJERI… A I NJEH ATO?!

 • March 9, 2020

Zgjodhem per ju

Dhimbjet e stomakut mund t’i kaloni edhe në kushte shtëpie

 • March 21, 2020


DHJETË POROSI PËR MBROJTJE NGA EPIDEMITË

 • March 21, 2020


BËHU NJERI QË LË GJURMË TË MIRË!

 • March 21, 2020
Dhimbjet e stomakut mund t’i kaloni edhe në kushte shtëpie

Dhimbjet e stomakut mund t’i kaloni edhe në kushte shtëpie

March 21, 2020


DHJETË POROSI PËR MBROJTJE NGA EPIDEMITË

DHJETË POROSI PËR MBROJTJE NGA EPIDEMITË

March 21, 2020


BËHU NJERI QË LË GJURMË TË MIRË!

BËHU NJERI QË LË GJURMË TË MIRË!

March 21, 2020

Urtesi

DHJETË POROSI PËR MBROJTJE NGA EPIDEMITË


BESIMTARI NË KOHË SPROVASH


DISA “VAKSINA” RRETH VIRUSIN KORONA


VIRTYTE QË NA MUNGOJNË 2/2


VIRTYTE QË NA MUNGOJNË 1/2


TI VETËM TROKIT DERËN!
BESIMTARI NË KOHË SPROVASH

 • March 18, 2020


DISA “VAKSINA” RRETH VIRUSIN KORONA

 • March 18, 2020


VIRTYTE QË NA MUNGOJNË 2/2

 • March 17, 2020


Kjo ishte murtaja më famëkeqe që njeh historia e Islamit dhe ja si vepruan muslimanët

 • March 20, 2020


Astronauti rus: “Meka është e bukur si gjatë ditës, ashtu edhe gjatë natës”

 • March 19, 2020


Zbulohen monedhat e mbretit anglez mbi të cilat shkruhej “Nuk ka Zot përvec Allahut” (FOTO)

 • March 19, 2020


A i çrrënjos hudhra gripet dhe infeksionet?

 • March 20, 2020


Kjo ishte murtaja më famëkeqe që njeh historia e Islamit dhe ja si vepruan muslimanët

 • March 20, 2020


Astronauti rus: “Meka është e bukur si gjatë ditës, ashtu edhe gjatë natës”

 • March 19, 2020