Home Pyetjet dhe Përgjigjet

Pyetjet dhe Përgjigjet

Filter:AllOpenResolvedClosedUnanswered
ResolvedHAZIR asked 2 years ago • 
174 views1 answers0 votes
AnsweredToni asked 2 years ago • 
311 views1 answers1 votes
ResolvedArlinda asked 2 years ago • 
186 views1 answers0 votes
OpenEgzona asked 2 years ago • 
195 views0 answers0 votes
ResolvedHalime asked 2 years ago • 
189 views1 answers0 votes
ResolvedFlora asked 2 years ago • 
233 views1 answers0 votes
ResolvedLeon asked 2 years ago • 
239 views1 answers0 votes
Resolvedvaid asked 2 years ago • 
146 views1 answers0 votes
ClosedAlma asked 2 years ago • 
219 views1 answers0 votes