Home Lajme Moti për sot

Moti për sot

Në vendin tonë sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Gjatë së mërkurës në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.


Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se temperaturat minimale sot do ë lëvizin ndërmjet 12-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalja e ditës parashihet të lëviz ndërmjet 27 dhe 30 gradë Celsius.